Data wydarzenia
13 marca, 2024
Godzina wydarzenia
18:00

!!UWAGA!!

Koncert Mery Spolsky zaplanowany na 10 marca zostaje przeniesiony do Miejskiego Centrum Kultury w Bydgoszczy i odbędzie się 13 marca. Wszystkie bilety zachowują ważność! Godzina pozostaje bez zmian.
Wasza obecność jest dla nas ogromnym wsparciem, do zobaczenia!

Mery Spolsky - EROTIK ERA TOUR w Bydgoszczy!

Już 13 marca Mery Spolsky wystapi w MCK w ramach klubowej trasy koncertowej EROTIK ERA.

Otwarcie: 18:00
Koncert: 20:00

Bilety —> https://goingapp.pl/wydarzenie/mery-spolsky-erotik-era-tour-3 
—> https://www.bileterka.com/bydgoszcz,mery_spolsky___erotik_era_tour,2024_03_10,812 

Przedsprzedaż - 89 zł
I Pula - 99 zł
II Pula - 119 zł

Przygotujcie się na elektroniczne brzmienia, mocne basy, rave'ove rytmy, które nie pozwolą Wam ustać w miejscu. Ta trasa jest o tańcu do utraty tchu, odwadze w wyrażaniu siebie i pozbyciu się ograniczeń. Twórczość Mery Spolsky to jednak coś więcej niż dobra zabawa. Artystka jak zwykle ma coś do powiedzenia. Tym razem przygląda się tematom dotyczącym seksualności, ciałopozytywności, wstydu, relacji, oczekiwań wobec kobiet i daje temu bezkompromisowy wyraz w swoich tekstach.

Mery Spolsky ze swoim powiększonym o perkusje składzie zagra promujące nowy materiał single - „SUKA" i „MARIA PRZED OŁTARZEM" oraz premierowo pozostałe utwory z nadchodzącej płyty. Nie zabraknie także ulubionych przez Ludzi Spolsky hitów z poprzednich albumów „Miło było Pana poznać" i „Dekalog Spolsky".

*Istnieje możliwość bezpłatnej rezerwacji stolika po wcześniejszym wykupieniu jednego z naszych autorskich pakietów* kontakt SMS: 507 381 881 / media@fabrykalloyda.pl

Oferta rezerwacji:

—> https://www.fabrykalloyda.pl/oferty/rezerwacje-pakiety-loze

NEWSLETTER
Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!
PARTNERZY
Les Higiena
Metropolia
Love
Helios
Enjoy
START
Wesele z Klasą