Data wydarzenia
5 lipca, 2024
Godzina wydarzenia
18:00

Daria Zawiałow po raz pierwszy w Bydgoszczy z nowym albumem! Już 5 lipca 2024 roku artystka zagra na plenerowej scenie Lloyda, podczas koncertu zaprezentuje materiał z albumu „Dziewczyna Pop”. 

Otwarcie terenu: 18:00
Koncert: 20:30

Bilety: 

Przedsprzedaż - 119 zł 
I Pula - 129 zł 
II Pula - 149 zł 

*PRZEDSPRZEDAŻ BILETÓW RUSZA 18.12 (PONIEDZIAŁEK 12:00) NA PLATFORMIE BILETERKA.COM ORAZ GOINGAPP.COM 

Premierowy, pierwszy po przerwie singiel Darii Zawiałow, Fifi Hollywood, nad którym pracowała z Bartoszem Dziedzicem, stał się przebojem. Przerwa, nowe inspiracje, nowy producent = nowa energia. Kobieca, emocjonalna, zdecydowana, taka jest Daria na swoim najnowszym studyjnym albumie. Podczas koncertu artystka zaprezentuje przede wszystkim nowy materiał z ostatniego albumu, a także nowe aranżacje znanych już piosenek. Muzyce będzie towarzyszyć zespolona z nią oprawa wizualna.

Daria Zawiałow to niezwykle elektryzująca artystka i jeden z bardziej temperamentnych głosów na polskiej scenie muzycznej. W 2017 roku zadebiutowała albumem A kysz!, a dwa lata później wydała Helsinki. W 2021 roku singlami Kaonashi i Za krótki sen (z Dawidem Podsiadłą) zapowiedziała trzeci album studyjny Wojny i noce, który szybko zyskał status platynowej płyty.

Do zobaczenia!

NEWSLETTER
Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!
PARTNERZY
Les Higiena
Metropolia
Love
Helios
Enjoy
START
Wesele z Klasą