Festiwal Podróżnicy

Stowarzyszenie Podróżnicy oraz Miasto Bydgoszcz i Wyższa Szkoła Gospodarki zapraszają na fantastyczne dwudniowe podróżnicze święto. W ciągu dwóch festiwalowych dni zabierzemy Was w piękne miejsca z niesamowitymi gośćmi. Przemierzymy odlegle zakątki świata i zajrzymy na rodzime podwórko. Zaprosimy na dwie atrakcyjne wystawy fotograficzne autorstwa Elżbiety Dzikowskiej oraz Piotra Ulanowskiego.

Przygotowałyśmy dla Was fotobudkę całkowicie za darmo dla zachowania wspomnień z Podróżników. Będą 2 rowery do wygrania ufundowane przez BNP Parbias oraz voucher na campervana ufundowany przez Biuro Podróżników FLUGO! Będą konkursy z nagrodami m.in. bagi z Crosso, książki z Bezdroży i wiele wiele innych!

Naszymi gośćmi wyjątkowymi będą ludzie, z których od lat czerpiemy inspirację i chłoniemy ich niebywałą charyzmę i pozytywne podejście do życia. Ludzie, których podziwiamy a ich wyprawy i osiągnięcia w tym kierunku fascynują pokolenia! Mowa o wybitnym himalaiście Leszku Cichym oraz niebywałej Elżbiecie Dzikowskiej oraz niepowtarzalnym Przemysławie Kossakowskim! Wspomnimy Tony`ego Halika i Aleksandra Dobę - naszego Przyjaciela. Gwarantujemy moc wrażeń, nieustający uśmiech i prawdziwe emocje.

Na stoiskach strefa książek, pokazowy kamper, stoisko Olympusa. Warsztaty fotograficzne i fotospacer po najpiekniejszych miejscach Bydgoszczy. Nie może Was zabraknąć!

Zaczynamy w piątek 10 września 2021 14:00 i w sobotę 11 września od 11:00. Więcej informacji: https://podroznicy.byd.pl/

Planujcie ten czas z nami! Zapraszamy do Bydgoszczy!
Wydarzenie współfinansowane ze środków UM Bydgoszczy! Dziękujemy!