Bromberg Tattoo vol.1

10 lipca 2021 zapraszamy wszystkich fanów tatuażu i dobrej muzyki na pierwszy taki event w Bydgoszczy! Bromberg Tattoo, to mini konwent tatuażu, który zgromadzi w jednym miejscu o jednym czasie 20 tatuatorów.


Tatuatorzy, których spotkacie podczas konwentu:
 Fabian Staniec (Patogen Tattoo)
 Patryk Hilton (Pantera Bydgoszcz)
 Jack Galan (Jack Galan Art)
 Max Pniewski (Phoenix Rising Tattoo)
 Demolka (Studio Tatuażu Demolka Tat2)
 Piotr Aerograffiti (Aerograffitink Tattoo Studio)
 Sławomir Myśków
 Dzikson Wildstyle (Dzikson Wildstyle Tattoo)
 Vini Tattoo (Vini Tattoo)
Andrzej Kaczmarek (Scarlett-Studio Tatuaż Artystyczny)
...AND MORE


Czas zwiedzającym umilą niekonwencjonalni wystawcy, których będziemy zdradzać stopniowo w postach. Zaprosimy zwiedzających do skorzystania ze specjalnie przygotowanej oferty gastronomicznej. W barze będzie możliwość zamówienia i skosztowania nietypowych drinków, m.in. na bazie whisky Jameson, a w restauracji zaserwujemy nasze popisowe dania – burger z soczystą wołowiną (lub opcja wegan – kotlet z soczewicy) w czarnej bułce.
After party, to ten moment, na myśl o którym wielu w ciągu dnia będzie przebierać nogami! Sama śmietanka polskiej sceny drum and basu, DJ-eje z Krakowa, Sopotu, Torunia, Łodzi oraz oczywiście – z Bydgoszczy. Całonocna dawka neurofankowej muzyki, serwowana przez najlepszych DJ z najlepszego systemu nagłośniającego.


Harmonogram:
9:00 otwarcie drzwi dla osób umówionych na tatuaż (każdy, kto chciałby tego dnia wydziarać się u ulubionego artysty, powinien odezwać się indywidualnie do danej osoby)
12:00 otwarcie drzwi dla zwiedzających
12:00-19:00 możliwość korzystania z przygotowanych atrakcji, w tym oferty gastronomicznej, odwiedzania wystawców
19:00 start after party
19:00 koncert Buhhaj&Demolka
Hałasowa
Shandrill
Detoxic
Zenon
Snow BPM


W ramach łączonego biletu przysługuje full pass - wejście na konwent oraz na after party. Kolejno, bilet na sam konwent umożliwia przebywanie na terenie eventu do godziny 19:00. Bilet na after party daje możliwość wejścia na godzinę 19:00.


BILETY
Przedsprzedaż: konwent 25 zł, after party 25 zł, łączony 40 zł
Cena regularna: konwent 30 zł, after party 30 zł, łączony 50 zł

https://empikbilety.pl/wydarzenie/bromberg-tattoo/lipiec-2021

https://goingapp.pl/wydarzenie/bromberg-tattoo/lipiec-2021


Bromberg Tattoo, to wydarzenie, które w przyszłości ma szansę urosnąć do rangi festiwalu. Przy tworzeniu tego niekonwencjonalnego eventu, przyświeca nam idea, aby jak największą uwagę poświęcić stronie artystycznej. Zachęcamy do wsparcia lokalnej inicjatywy, bo takiego wydarzenia jeszcze w Bydgoszczy nie było! Tymczasem wypatrujcie nowości na wydarzeniu oraz na stronie www.fabrykalloyda.pl