Data wydarzenia
11 lutego, 2023
Godzina wydarzenia
18:00

POWRACAMY! Wieczór kubański „Cuba Libre” z Josè Torresem! Po raz drugi zapraszamy na kubański wieczór pod znakiem „Cuba Libre”, to będzie noc pełna słońca, radości i beztroski.
Pierwszy wieczór przerósł nasze najśmielsze oczekiwania dlatego już 11 lutego na scenie Lloyda wystąpi dla Państwa ponownie Josè Torres z zespołem Havana Dreams NA ŻYWO!!

Otwarcie: 18:00
Muzyka na żywo: 20:00
After party z dj-em 22:00-02:00

Bilety—> I Pula - 70 zł II Pula - 80 zł III Pula - 90 zł After Party Ticket (22-2) - 30 zł
https://goingapp.pl/wydarzenie/wieczor-kubanski-cuba-libre-z-jose-torresem-vol-2/luty-2023
https://bkb.pl/86915-eceed

Podczas wieczoru drink CUBA LIBRE w specjalnych zestawach na mały i duży głód! Artysta pochodzący z Kuby, wirtuoz instrumentów perkusyjnych od wielu lat zamieszkały na stałe w Polsce. Założyciel pierwszej w Polsce orkiestry salsowej „Jose Torres y Salsa Tropical". Występując od ponad 30 lat na polskiej scenie muzycznej współpracował z wieloma gwiazdami estrady. Koncerty w wykonaniu Jose Torres to podróż do ciepłych krajów, do ulic Hawany, gdzie słońce oraz zapach kawy i cygar nie zostawia cienia wątpliwości, że jesteśmy w krainie radośniej muzyki, ciepła i beztroski. Havana Dreams to zespół pod dyrekcją znanego muzyka pochodzenia kubańskiego Jose Torres. W repertuarze zespołu możemy usłyszeć kwintesencję kubańskiej muzyki tradycjonalnej, znane utwory w stylu Buena Vista Social Club oraz kompozycje własne. Artyści prezentuje również współczesne gatunki kubańskie jak Timba, mająca szczególne znaczenie w teraźniejszej kulturze. Koncerty w wykonaniu Jose Torres & Havana Dreams to podróż do ciepłych krajów, do ulic Hawany, gdzie słońce oraz zapach kawy i cygar nie zostawia cienia wątpliwości, że jesteśmy w krainie radośniej muzyki, ciepła i beztroski.

Do zobaczenia!

*Istnieje możliwość bezpłatnej rezerwacji stolika po wcześniejszym wykupieniu jednego z naszych autorskich pakietów* kontakt: 797 910 048 / media@fabrykalloyda.pl

 

NEWSLETTER
Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!
PARTNERZY
Les Higiena
Metropolia
Love
BMW
Helios
Enjoy
START
Park 17
Wesele z Klasą