Data wydarzenia
2 marca, 2024
Godzina wydarzenia
21:00

UWAGA!

Wydarzenie zostało przeniesione do Bydgoskiego Centrum Targowo - Wystawienniczego - BCTW (ul. Gdańska 187). Data oraz godzina wydarzenia pozostają bez zmian. Wszystkie dotychczas zakupione bilety zachowują ważność.

 
Pora ogłosić wydarzenie, które trzymaliśmy w tajemnicy do ostatniej sekundy!  by Clubsound Management!
Podczas pierwszej edycji wystąpi jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci młodego pokolenia producentów trance- DAXSON! ???? Markus Schulz, jeden z gigantów w świecie trance, określił go mianem jednego z największych talentów nowej generacji wśród wyjątkowych talentów trance. Jego muzyka jest jak czysta energia, która sprawia, że nie sposób przestać tańczyć! 
DAXSON rozpoczął swoją karierę niemal dekadę temu i od tamtej pory zdobywał sukcesy w wytwórniach takich jak Interstate Recordings, Lange Recordings, A State Of Trance, Flashover Recordings i Outburst Records. Jego produkcje przyciągają uwagę i podbijają serca miłośników muzyki trance na całym świecie.

To niezapomniane wydarzenie odbędzie się 2 marca 2024 w Bydgoszczy. Na scenie pojawią się również inni utalentowani artyści:

- Diabllo
- Matt Bukovski
- Milk Wish
- Rufuss
- Moniqa Adams
- Arsen

Przygotujcie się na noc pełną energicznej muzyki, wspaniałych emocji i niezapomnianych chwil! Nie przegapcie tej okazji, to będzie wydarzenie, o którym będziecie rozmawiać przez długi czas.
Do zobaczenia na Trance Nation!
NEWSLETTER
Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!
PARTNERZY
Les Higiena
Metropolia
Love
Helios
Enjoy
START
Wesele z Klasą