Data wydarzenia
15 września, 2022
Godzina wydarzenia
18:00

Gotowi na solidną dawkę brokatu? Już po raz 4 zapraszamy na REWIĘ BURLESKI & SPARKLING BUBBLES w Fabryce Lloyda! Wracamy po wakacjach, 15 września Madame de Minou przyszykuje dla Was niezapomniane burleskowe show!

 

Wystąpią dla Was:

Princess Beatrycze - roztańczona i energiczna, zmienna niczym lista pandemicznych obostrzeń i nieprzewidywalna jak wyniki polskiej reprezentacji

Cirque Himerus - cyrkowy lekkoduch o zniewalającym uśmiechu i niezwykle gorącym usposobieniu. Burleska w męskim wydaniu.

Madame de Minou – Burlesque Artist – rudowłosa diva o nogach dłuższych niż lista podatków w Nowym Niedowładzie i włosach bardziej zakręconych niż przedwyborcze obietnice polityków.

Kate Rex - która zręcznie przeprowadzi Was przez meandry burleskowej etykiety

 

 

Bilety —> https://goingapp.pl/wydarzenie/rewia-burleski-sparkling-bubbles-4/wrzesien-2022 

https://www.madamedeminou.pl/imprezy/rewia-burleski-by-madame-de-minou-w-fabryce-lloyda-bydgoszcz-15-09/

VIP - najlepsze miejsca przy scenie oraz butelka wina na parę:

I pula - 120 zł

II pula - 140 zł

Normalny - powitalny kieliszek wina musującego na wejściu:

I pula - 80 zł

II pula - 100 zł 

 

Wstęp : 18:00 

Burleska : 20:30

 

Wydarzenie składa się z 3 aktów rozdzielonych przerwami. Podczas wolnych kilku minut będzie można zaopatrzyć się w burleskowe i buduarowe akcesoria ze sklepu Atelier Minou.

Podczas imprezy będzie także możliwość zakupienia fotosów z wizerunkami performerów, na których po występach z przyjemnością Wam się podpiszą! Cały dochód ze sprzedaży zdjęć trafia bezpośrednio do artystów!

Nagrywanie całości pokazu jest zabronione. Nagrywanie fragmentów, boomerangi, zdjęcia – jeśli z oznaczeniem to wskazane! 

Burleskę najlepiej ogląda się na randce lub w większym gronie imprezowych przyjaciół! Zbierz ekipę i wpadaj do Fabryki Lloyda!

 

NEWSLETTER
Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!
PARTNERZY
Les Higiena
Metropolia
Love
Enjoy
Eska
Helios
START
BMW