Data wydarzenia
17 marca, 2024
Godzina wydarzenia
18:00
!!UWAGA!!
Koncert Kasi Nosowskiej ODBĘDZIE SIĘ! Wydarzenie zostało przeniesione do hali Sportowo - Widowiskowej "Łuczniczka" w Bydgoszczy. Wszystkie bilety zachowują ważność. Godzina oraz data wydarzenia pozostają bez zmian.
Wasza obecność to dla nas ogromne wsparcie, do zobaczenia.
PS. W sprzedaży zostały ostatnie bilety!

NOSOWSKA 17 marca w Fabryce Lloyda, w ramach trasy "Widzimy się wieczorem", promującej “Degrengoladę”!

Harmonogram:
18:00 - otwarcie drzwi
20:00 - koncert

BILETY: -->https://goingapp.pl/wydarzenie/nosowska-widzimy-sie-wieczorem-2 
--> https://www.bileterka.com/bydgoszcz,nosowska___widzimy_sie_wieczorem,2024_03_17,811 

Przedsprzedaż: 140 zł 
I Pula: 150 zł 
II Pula: 170 zł 

17 marca 2024 w Fabryce Lloyda wystąpi NOSOWSKA. Koncert odbędzie się w ramach trasy "Widzimy się wieczorem", promującej najnowszy album artystki, “Degrengolada”. Nie zabraknie również najważniejszych utworów z solowej kariery Katarzyny Nosowskiej.

Nosowska – wokalistka, tekściarka, pisarka lub po prostu – wyrazista osobowość i artystka. Zawsze gra na własnych zasadach – tworząc muzykę, pisząc książki, kreując swoją obecność w mediach społecznościowych, czy podejmując współprace z markami. Dzięki prawdzie i emocjom, które wkłada we wszystko co robi, wierzą i towarzyszą jej fanki i fani w każdym wieku.

Lata sukcesów w zespole Hey i z solowymi projektami, nie osłabiły jej apetytu na „nowe”. Rok 2018 u Nosowskiej okazał się przełomowy. W maju nakładem wydawnictwa Wielka Litera ukazała się jej debiutancka powieść pt. „A ja żem jej powiedziała…”. Książka stała się bestsellerem, sprzedając się w setkach tysiącach egzemplarzy. Z kolei w październiku 2018, ukazała się współtworzona z Michałem „FOXEM” Królem płyta „BASTA” – bezkompromisowa, mocna, a momentami brutalna. Dwa lata później, w 2020 roku, Nosowska potwierdziła swój pisarski talent wydając książkę „Powrót z Bambuko”, która sukcesem nie ustępowała debiutowi.
Nosowska wydaje płytę wtedy, kiedy ma coś do powiedzenia, za każdym razem redefiniując swoją muzyczną tożsamość. Po pięciu latach wraca z nowym muzycznym materiałem, kontynuując współpracę z FOXEM. Najnowszy z nich, album “Degrengolada” ukazał się w maju 2023. Artystka znowu na przekór trendom nie stara się o poklask i nie łasi do szerokiego odbiorcy – są to piosenki dla ludzi, którzy lubią, kiedy muzyka coś znaczy.

Nosowskiej w Fabryce Lloyda będzie towarzyszył jej niezawodny zespół w składzie: Michał FOX Król, Michał MALINA Maliński, Michał BUNIO Skrok i Miki Krajewski. Ze sceny będzie można usłyszeć materiał z nowego albumu „DEGRENGOLADA”, ale także najważniejsze utwory z solowej kariery artystki.

*Istnieje możliwość bezpłatnej rezerwacji stolika po wcześniejszym wykupieniu jednego z naszych autorskich pakietów* kontakt SMS: 507 381 881 / media@fabrykalloyda.pl

Oferta rezerwacji: 

—> https://www.fabrykalloyda.pl/oferty/rezerwacje-pakiety-loze

NEWSLETTER
Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!
PARTNERZY
Les Higiena
Metropolia
Love
Helios
Enjoy
START
Wesele z Klasą