Oferta oraz zasady

 

OFERTA CZŁONKOSTWA

Klub Lloyda

 

O NAS

Otwarcie Fabryki Lloyda nastąpiło latem 2020 roku, jednak samo miejsce jest prawdziwie naładowane historią. W budynku, w którym aktualnie możemy cieszyć nasze oczy i uszy m.in. wydarzeniami kulturalnymi, przez wiele lat remontowano i budowano statki. Stocznia Bydgoska była niegdyś przemysłowym centrum Bydgoszczy, to stąd wywodzą się słynne barki Carmen i Lemara.

Dom Kultury Fabryka Lloyda od początku działalności zakłada wspieranie inicjatyw kulturalnych, biznesowych oraz eventowych. Staramy się aktywizować bydgoską społeczność, budować tożsamość historyczną lokalnych mieszkańców oraz odpowiadać na ich kulturalne potrzeby.

Oferujemy profesjonalnie przygotowane eventy okolicznościowe, tematyczne czy też kulturalne. Stale rozwijamy nasze możliwości i umiejętności. Dbamy o otwartość i wizerunek centra kulturalno-biznesowego. Liczymy na Twój wkład w budowanie społeczności Klubu Lloyda!

 

CZŁONKOSTWO KROK PO KROKU

Klub Lloyda – centrum kultury i biznesu

 

Przystąpienie do Klubu Lloyda, to świetne działanie, w szczególności dla sympatyków Fabryki Lloyda, ale również dla osób, które po prostu chciałyby być na bieżąco ze światem kultury i biznesu. Osoby zainteresowany przynależnością do Klubu Lloyda zapraszamy do zadeklarowania chęci w specjalnie przygotowanej deklaracji. Wystarczy, że zostawicie Państwo swój adres mailowy oraz (opcjonalnie) numer telefonu i zgodzicie się Państwo na przesyłanie aktualności drogą mailową. Obiecujemy przesyłać same wartościowe materiały – również nie lubimy zaśmiecania skrzynki pocztowej!

Dzięki zadeklarowanemu członkostwu, w pierwszej kolejności będziecie Państwo dowiadywać się o wydarzeniach, mających miejsce w Fabryce Lloyda, ale również o inicjatywach, w których bierzemy udział lub które wspieramy.

 

Klub Lloyda zakłada dwie wersję - Basic oraz Premium.  Do wersji Premium zaprosimy Państwa z początkiem roku 2022. Aby móc korzystać w ramach tego wariantu, Członek będzie zobowiązany do uiszczenia składki kwartalnej.