Bromberg Tattoo vol.2

Wracamy do Was z drugą edycją bydgoskiego konwentu tatuażu, którą planujemy na 29 stycznia! Podczas pierwszej, lipcowej edycji pokazaliście nam, że Bydgoszcz zdecydowanie lubi dziarki. Czas na drugą odsłonę, w nieco innej formule. Prezentujemy Wam zimową wersję Bromberg Tattoo: TERYTORIUM. Ta edycja będzie wyjątkowa, bo postawimy na lokalnych artystów z naszego pięknego województwa!
Ponownie spotkamy się w zabytkowych murach Fabryki Lloyda, gdzie będziecie mogli zjeść, wypić i pobawić się na afterze. Będą na Was czekać lokalni wystawcy oraz ciekawi goście. Dla tatuatorów przygotujemy 20 stanowisk.
Nie zabraknie również uber ciekawej propozycji na after, ale o tym później i w osobnym wydarzeniu. Będziemy Was na bieżąco informować, na pewno żadne info Wam nie umknie! Wychodzimy również Wam naprzeciw i słuchamy Waszych uwag po pierwszej edycji. Od styczniowej odsłony wydarzenia zostawiamy odpaloną dłużej restaurację, tak aby nikt z Was nie wyszedł z konwentu głodny! Wiemy, że dla części z Was był uciążliwy dojazd do Fabryki Lloyda – gwarantujemy, że już pracujemy nad ułatwieniem Wam dotarcia do nas w komfortowych warunkach.
Patron sceny tatuatorskiej: Janusz Więckowski Jan Fat Can Studio Szerszeń
Patron sceny muzycznej: Buhhaj Organizator: Fabryka Lloyda