LLOYD'S WHISKY DAY

23 października mamy zaszczyt zaprosić wszystkich na pierwszy wieczór whisky w Fabryce Lloyda!!

Harmonogram wydarzenia:
15:00 – 19:30 część degustacyjna oraz otwarta strefa cygar
16:00 – pokaz tańca szkockiego oraz warsztaty dla chętnych
17:00 – koncert/prezentacja gry na dudach
20:00 – burleska na żywo
21:30 – after party

Trunek kojarzony ze spotkaniami biznesowymi, wyrafinowanym smakiem i klasą. Wiele osób whisky pije, tak naprawdę wiedząc o niej niewiele. Oczywiste jest to, że znajomość całego procesu produkcji whisky nie jest konieczna, by rozkoszować się w jej smaku i aromatach. Jeżeli jednak zapoznamy się z ciekawostkami na temat tego fenomenalnego alkoholu, każda kolejna szklanka przyniesie za sobą jeszcze więcej przyjemności oraz satysfakcji.

Zaplanowaliśmy dla Was wspaniałe i oryginale połączenie degustacji whisky wraz z częścią kulturalną. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 15:00 i potrwa do późnych godzin nocnych. W ramach biletu normalnego, goście będą mieli możliwość zdegustowania minimalnie 20 rodzajów whisky. Kolejne stoiska naszych wystawców będą oferowały trunki klasy premium, za których degustacje będzie konieczna dodatkowa płatność. Zapraszamy do zapisów na masterclass, podczas którego zostaną zaprezentowane dwie butelki whisky. Ilość miejsc mocno ograniczona.

Dodatkową atrakcją będzie możliwość przełamania smaku ulubionej whisky smakiem kubańskiego cygara, dostarczonego przez naszego partnera Premium Cigars. Aby odprężyć się przy cygarze, zaprosimy Was do namiotu, gdzie zastaniecie specjalnie zaaranżowaną strefę relaksu dla palaczy z kanapami oraz profesjonalną obsługą. Serwis pomoże dobrać odpowiednie cygaro, pomoże w przygotowaniu oraz opowie interesujące kwestie dotyczące produktów tytoniowych.

Między degustacjami umilać czas będą: grupa taneczna, która zaprezentuje tradycyjny taniec szkocki; pokaz gry na dudach oraz gwóźdź programu – burleska na żywo. Prosto z Warszawy przyjadą zrobić prawdziwe szoł pełne brokatu i cekinów Lillet L’amour, Lola Noir oraz Harpy Queen!
Po występie zostańcie razem z nami, bo już teraz przygotowaliśmy specjalne promocje na barze oraz after party prowadzone przez profesjonalnego DJ-a.

Poznaj whisky razem z nami!

Bilety:
Bilet normalny: (degustacja, część artystyczna) 100 zł/120 zł
Bilet VIP: (dodatkowo bufet kawowy oraz ciepły w wydzielonej strefie) 150 zł/180 zł
Bilet masterclass 50 zł, zapisy pod mailem impresariat@fabrykalloyda.pl
Bilet burleska: 40zł/60zł